Kan Savascisi
Sitemize Hoş Geldiniz.
Umarım Eğlenirsiniz.
İYİ EĞLENCELER...

ÜYE OL!
Kan Savascisi
Sitemize Hoş Geldiniz.
Umarım Eğlenirsiniz.
İYİ EĞLENCELER...

ÜYE OL!
Kan Savascisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kan Savascisi

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapherkese benden selam :P Adsz12pherkese benden selam :P Adsz2lb
Sitemize Hoş Geldiniz. İsteyen Herkes Sitemizde Hikayesini Paylaşabilir, Dosya Aktarımında Bulunabilir... İYİ EĞLENCELER. =) HOŞ GELDİN atesLeDanS

herkese benden selam :P

5 posters
YazarMesaj
atesLeDanS
Üye
Üye

Nerden : karabük bartın antalya izmir izmit istanbul beni görmek istediğin yerdenim ben ;)

herkese benden selam :P Empty
MesajKonu: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 10:03 pm

yeni üye geldi millet 15 yaşnda soyadı cabbar Question kim bu Very Happy 200 ewlerde adminin arkadaşı scratch scratch kim bu ya merak ettim Very Happy yakışıklımı afro yoksa çirkin mi cherry tanıyan warsa yorum yazsınn cheers cheers cheers
atesLeDanS
Üye
Üye

Nerden : karabük bartın antalya izmir izmit istanbul beni görmek istediğin yerdenim ben ;)

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 10:51 pm

bu ne ya herkes kendini tanıtmış resmen şurda 2 dalgaya gelmiyo Very Happy ben deniz 15 yaşndayıım karabükteym co adminin bi üst mahallesinde Very Happy (bradd pit saçlı kaşlı gözlü vücutlu boylu poslu bacaklı biriyim Very Happy {YALAAAAN Very Happy:D}) yakışklmıyım bilmem o size bağlı ama fotojenik değilim. eğlenceye geldim metn2 oynuyorum oynayan biri warsa gelsin acayp geliştirdm he bu arada futbolcu olcam inş. türkiyede oynıcam hedef bu tabi ingilizce ve almancamı geliştirmem ve acil güzel bi kız bulmam lazım Very Happy yardım edin dostlar Very Happy tanışmak isteyen varsa 0541 614 32 13 :PPP türkcell he hattım bitek ona mesj hakkım war Very Happy Very Happy he gitar çalmayı çok istiyorum, sahilde gezmeyi barda tklmayıda çok severm Very Happy off sıkıldım yeter bu kadar bu ni ya Very Happy
bLood wiTch
Gece Evi Grup Möderatörü
Gece Evi Grup Möderatörü
bLood wiTch

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:00 pm

Abaza mısın sen ya zuhaha 2 dkda tel nosunu veriyosun zuhaha zuhaha
Pek memnun olduğumu syleyemicem ama h.g. Very Happy
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
atesLeDanS
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:21 am

Very Happy yok arkadaşlk bakmından dedim yanlş anlaşldıysam k.bakmasn kimse Very Happy herkese benden selam :P 249535
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 9:42 pm

lan olum bu site kız çöp catanlık sitesi diil Very Happy hoş geldin Very Happy
http://kansavascisi.vampire-legend.com
**vahşi violet**
Alacakaranlık Grup Moderatörü
**vahşi violet**

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:26 pm

hoş geldin kız aramak için yanlış yere düşmüşsün ama boşver ben arya tanıştığıma memnun oldum.bu arada bi tiyo vereyim gitar çalmak göründüğü kadar kolay değil kök söktürüyo ama sabredersen çok zevkli( sen bi de kesin kız tavlamak için istiyondur demi gitar çalmayı) zuhaha
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 10:22 pm

ben diyim siteden kızları rahatsız edersen karışmamm
http://kansavascisi.vampire-legend.com
atesLeDanS
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 6:34 pm

**vahşi violet** demiş ki:
hoş geldin kız aramak için yanlış yere düşmüşsün ama boşver ben arya tanıştığıma memnun oldum.bu arada bi tiyo vereyim gitar çalmak göründüğü kadar kolay değil kök söktürüyo ama sabredersen çok zevkli( sen bi de kesin kız tavlamak için istiyondur demi gitar çalmayı) zuhaha
:DDDDDDD yok gitar çalmayı seviyorum bana basit bu arada hoşbulk ben yardım istiyorum sadece ama biri arıyo ses çıkartmıyo uyz oldum sizmisniz yoksa Very Happy
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:05 am

neddin dayi yaa x) h.g .D
http://www.kansavascisi.vampire-legend.com
atesLeDanS
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:43 am

Very Happy h.b. knk okul nası gidiyo Very Happy
**vahşi violet**
**vahşi violet**

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 3:39 pm

atesLeDanS demiş ki:
**vahşi violet** demiş ki:
hoş geldin kız aramak için yanlış yere düşmüşsün ama boşver ben arya tanıştığıma memnun oldum.bu arada bi tiyo vereyim gitar çalmak göründüğü kadar kolay değil kök söktürüyo ama sabredersen çok zevkli( sen bi de kesin kız tavlamak için istiyondur demi gitar çalmayı) herkese benden selam :P 481243
:DDDDDDD yok gitar çalmayı seviyorum bana basit bu arada hoşbulk ben yardım istiyorum sadece ama biri arıyo ses çıkartmıyo uyz oldum sizmisniz yoksa Very Happy
sizmisiniz derken? Rolling Eyes
atesLeDanS
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:30 pm

telefon sapığı herkese benden selam :P 249535 herkese benden selam :P 249535
**vahşi violet**
**vahşi violet**

MesajKonu: Geri: herkese benden selam :P   herkese benden selam :P Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:10 pm

tmm gıcık bi yapım vardır ama sapıklık yapacak kadar da sıyırmadım canım alacağın olsun yani herkese benden selam :P 226766 herkese benden selam :P 99716

herkese benden selam :P
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese selam :)
» İlk Konu Benden ALORS ON DANCE =D
» SeLaM aRKaDaŞLar...!!
» Herkese Merhaba!!
» herkese slm ben doktor mel