Kan Savascisi
Sitemize Hoş Geldiniz.
Umarım Eğlenirsiniz.
İYİ EĞLENCELER...

ÜYE OL!
Kan Savascisi
Sitemize Hoş Geldiniz.
Umarım Eğlenirsiniz.
İYİ EĞLENCELER...

ÜYE OL!
Kan Savascisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kan Savascisi

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapbir vampirin göz yaşları Adsz12pbir vampirin göz yaşları Adsz2lb
Sitemize Hoş Geldiniz. İsteyen Herkes Sitemizde Hikayesini Paylaşabilir, Dosya Aktarımında Bulunabilir... İYİ EĞLENCELER. =) HOŞ GELDİN atesLeDanS

bir vampirin göz yaşları

+2
FlameGooN
melisa
6 posters
YazarMesaj
melisa
Üye
Üye
melisa

bir vampirin göz yaşları Empty
MesajKonu: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:16 pm

vampirin göz yaşları ola bilirmi
bir vampir aglaya bilirmi
duygusuz cani bir kan emici aglamı bence aglar eger aşık olursa ve sevdigi bir insansa onunla kavştuguzamanda ölüm varsa
eger sevdigi ansan ölürse aglar ve göz yaşları bir mucize yaratır
bakalım bizim vampirimizin gözyaşları nasılbir mucize yaratacak
begenirseniz bu hekayeyi yb lerde görcez sevgilermelisa
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:42 pm

yb plsss
http://www.kansavascisi.vampire-legend.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:54 pm

aşkım çok sevdim Very Happy 1. bolum isitiyoz Very Happy
http://kansavascisi.vampire-legend.com
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:56 pm

tmm birazdaha beklen atcam yazıyom
**vahşi violet**
Alacakaranlık Grup Moderatörü
**vahşi violet**

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 5:17 pm

kesin ağlayan vampir kızdır bir vampirin göz yaşları Icon_sad bir vampirin göz yaşları 481243 çok sevdim ben bu hikayeyi yb at yabbb istiyozzzzz bir vampirin göz yaşları Lol
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 6:39 pm

cnm berkten vakit bula bilirsem yb yazcamda bir fırsat vermiyor deliden kurtulup yazcam yb
**vahşi violet**
**vahşi violet**

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 6:44 pm

berk seni bi yakalarsan varyaaaaaaa bir vampirin göz yaşları Icon_twisted kov gitsin zuhaha bir vampirin göz yaşları 481243 bir vampirin göz yaşları 481243 bir vampirin göz yaşları 481243
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:14 pm

ver de kurtul bea =D
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:48 am

**vahşi violet** demiş ki:
berk seni bi yakalarsan varyaaaaaaa bir vampirin göz yaşları Icon_twisted kov gitsin zuhaha bir vampirin göz yaşları 481243 bir vampirin göz yaşları 481243 bir vampirin göz yaşları 481243
canım benim dünyada kovamıyacagım tek kişi berktir onu asla kovamam:)Sad
**vahşi violet**
**vahşi violet**

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:16 pm

sen merak etme ben senin yerine de kovarım bir vampirin göz yaşları 481243 bir vampirin göz yaşları Lol
bLood wiTch
Gece Evi Grup Möderatörü
Gece Evi Grup Möderatörü
bLood wiTch

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 1:21 pm

admiin bırak kızıı yazsın yaw Very Happy Very Happy
Bir an önce yb lütfeen xD
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 1:37 pm

ya yine suclu ben oldum ya Very Happy
bLood wiTch
Gece Evi Grup Möderatörü
Gece Evi Grup Möderatörü
bLood wiTch

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:04 pm

İveett Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:00 pm

1. bölüm ana bu herkescige geli virsin gare 1 pınar: 19 yaşında ela gözleri siyah saçları tatlı bugday teni ile bir ahenk oluşturuyor okulundaki herkez ona hasta ama o hiç kimseyi sevmiyor
2:mert:17 yaşında siyah gözleri siyah saçı ve bugday tenli pınarın baş belası kardeşi aynı okuldalar bir birlerini çok severler kardeşgibideilde iki dostlar sanki bir birlerinin her sırrını bilirler
3: esra 19yasında görüp göre bileceginiz en tatlı kız benim cadım aynı zamanda pınarın arkadaşı onunda yeşil gözleri siyak saçları varbeyaz tenli dünya tatlısı okulun erkekleri pınardan sonra ona hayran lar
4melis :pınarın esranın ve mertin yakın arkadaşı sevecen ama damarına bastınmı şeytanı bile geçen bir kız pınar ve esra kadar güzel digil ama onunda kendine has bir güzelligi var kahve rengi gözleri kestene rengi saçı bir biriyle çok uyunlu bir ahenk yani
5:berk 19 yaşında çok yakışıklı okula yeni geldi kardeşi ve ailesi ile geldi açık bugday tenli kehribar gözleri ile ayrı bir ehenk içinde bir başka yani
6burak: berkin kardeşi hiç ayrılmazlarmı bunlar yapışık siyam ikizleri sanki buragın sarımsı gibikızılımsı gibi gözleride aynı kardeşi gibi kehriber rengi

berk
ben bir vampirim ailemle yeni taşındık buraya burak yüzünden kendimizi belli ettik ve buraya tasındik aslında güzel bir yer bugün yeni okulumuza başladık burakla
gidiyoruz dersler felan hep aynı insan pardon vampir yıllarca aynı derslere girmekten gına geldi mekikdokudukresmen yaartır ezbere biliyom kitapları ama işte mecburen burada olmak zorundayız 19 yaşında olmak bazen çok güzel ama bazende berbat bişi birde yıllarca 19 olmak canımızı okuyorya işte dedimya güzel yanlarıda var kızların size bakması sizden hoşlanması gibi güzelbir duygu ama onlar aşkdenen bişiye inanıyorlar bir duyguya bir yalana bana göre aşk bir yalan palavra bir bir nasıldesem ya işte anlamsız bişi gibi geliyor bana romeonun julyrt için ölmesi yada şirinin ferhat için dagları delmesi anlamsız yani
melis
aşk biraz anlamsız gibi inanamak istemiyor gibiyim biryanım inanıyor diger yanım inanamama izin vermiyor bilmiyorum
bugün okula iki kardeş geldi buralara yeni gelmişler biraz tuhaflar açıkcasıbiraz ilginçler herşeyi biliyorlar sanki bu dersleri daha önce işlemiler dafalarcagibi hemen cevap veriyorlar sorulara felan bilmiyorum degişikler işte
ve evet sonunda cıka bildiler bizim kiler amma geç geliyolarya aynı sınıftayız her seferinde ben bekliyorum bunları nasıl iş anlamdim ya amanya sonunda geldilerya

-ee fıtgım ne haber
-iyidir cancazım ne olsun sizi beklemekten ömür geçiriyom siz ne yaparsınız
-uf melisaya ikidakka bekledinya sanki yüz yıllarca beklettik şurda beşdakka beklemissin ne oldu öldünmü yani
- ya kuzular sizi beklemekten kıçımdondu bu sogukta ya birde öldünmü diyon iimiş valla ya
-tmm yaf uzatmayın harbi kıçım dondu eve gidek artıkya pınar yavrum kuzum benim bitanecik aplam
- bak başladı yine hiç sulanma matemetik ödevlerini ben yapmam senin yüzünden kendi ödevimi yapamıyom ya
- hadi hala bürütüslük yapıyonuz ya gidelim artık yeter hatta ben gidiyom
-
bLood wiTch
Gece Evi Grup Möderatörü
Gece Evi Grup Möderatörü
bLood wiTch

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:58 pm

Çook beğendim ama son paragraftaki konuşmalar kimler arasında geçiyor anlamadım cnmm =)
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:03 pm

vay sevdim canım Very Happy güzel olmuş ama benim düşüncelerim bu değil Very Happy
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:17 pm

kusura bakmayın kısa oldu ama işte anam ve bubamlan kavga edi virdik gizli giriyom şimdik yb yazmaya çalışıyom canlarım SmileVery Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:19 pm

yasasınnn rahatsız etmiyim devam et yb yaz Very Happy
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:23 pm

bLood wiTch demiş ki:
Çook beğendim ama son paragraftaki konuşmalar kimler arasında geçiyor anlamadım cnmm =)
canım melisa il pınar esra ve burak zaten karekterler den kimi ne dedini görürsünüz:)Very Happy
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:27 pm

ooo your kadro perfect Wink)
Clodya_Alas
Üye
Üye
Clodya_Alas

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:53 pm

eed güselim ben güselim Very Happy ama melisten güzelmişim o zaman harbi güzelimdir :Z:19 yaş off maşşallah ama ben en azından senden kçk oliim anne evltlk olduum belli olmasn Very Happy
Clodya_Alas
Üye
Üye
Clodya_Alas

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:54 pm

floodun gcüüüüVery Happy yada sezon fnlinde evlenrsnz bende evlatlıınız olurum Very Happy
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:55 pm

olut cadı ama seni evlatlık deilde başka bişi duşunmuştum
olmadı evlatlık olun artık:)Very Happy
Clodya_Alas
Üye
Üye
Clodya_Alas

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:57 pm

olsn nolcadm neym süleeee anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 7:04 pm

Len yavsek admin sanik buralardan msjlar silinmis beaeae
**vahşi violet**
**vahşi violet**

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 4:30 pm

güzael olmuş canım tam gaz devam bir vampirin göz yaşları Icon_smile
melisa
Üye
Üye
melisa

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 9:06 pm

2. bölüm
berk
burada hersey olunda gidiyor evimizi ormanlıkalana yakın oldugu için av ve susuzluk sorun olmuyorbu arda burak birini bile ayarladı nerdeyse kendine pınar diye bir kız
okulun en güsel kızlartoplulugundan birimiş ben aşka inanmayan biriyim ama o tam bir ask çocugu sanaki bilemiyorum bu ara ilgimi çeken pek bişi yok okull felan çok iyi aynı dersleri devamlı yıllarca gördügümüz için hepsinde geçiyorum böle işte bugün okula yalnız gelmek zorunda kaldım buragı pınar çagırmış melisaya süprizmi ne yapcaklarmıs ondan yardım istediler oda sazan kardesim oldugundan hemen atlayıp pınara kostu işte
melisa
bugünlerde bizimkiler bir farklı hareketleri felan bir tipik yanibenden bişi saklıyolar kesin zaten pınar da su yeni gelen çocuklardan birini kendine ayarlamıs burak olanı bugün okula yalnız gitcem hoş canım hiç okula felan gitmek istemiyor ya işte mecburiyet bizimkiler olmadan okul yolu hiç bitmek bilmiyor ya kafayı yedir tiyor yamurda başlayıp kıyafetleri mahvedince tam bi ..... oluyo yani sonunda geldim okulaya şükürler olsun ama bu gelişin birde gidişi var ya bitti yorum ya bu okkuları niye dışlara yaparlar getirip kasabanın ortasına yapmazlar doruya bize eziyet etcekler işte

pınar
melisanın dogum gününe iki gün kaldı ya kerdesim cin gibi kız yahemen çakıyo davayı ya gizli bişi yapamıyoz ondan hareketlerden felan anlıyo hemen
şu zamanakadar çakmadı inşallah dahada çakmazda bizde süprizbir dogumgünü partisi yaparız bugün mekanı felan ayrlıcaz onun için yanıma buragı çagırdım okula yani geldi ama bana çıkma teklif etti bende kabul ettim şimdi birlikteyiz yakışıklı romantik senpatik kömik ya nasıl anlatsambilemiyorum anlatılmaz biriya

ikigün sonra

melisa
bugün yine yalnız gelmek zorundayım diyorum bunlar bir halt karıştırıyor ama ne kokusu çıkar yakında zaten fazla saklayamazlar benden açık veririler hemen gelmemek içinde komik sebepler bulmuslar pınarın karnı agrıyomus esranın başı dönüyomuş mert te onlara bakıcılık yapcakmış ben bilimiyom sanki benevden cikarcıkmaz üzerlerini degişip onlarda çıkmadı evden ben bunları düşünürken bir seye çarptım ve yere düştüm maşallah çarptıgımda neyse öle beton yıgını mübarekah kalcam parcalandı herhalde
ah birde hertarafım pislendi olamaz ya pınar canımı okucak bunları giydirmek için çok uğraştı akşama kadar bişi yapma demişti ya aferim bana ya pınarım carkıma tükürcek şimdi
berk : pardonya özür dilerim
melisa:pınar carkıma tükürcek ya niye önüne bakman yürürken körmüsün be
berk :özürdiledik ya işte hem önüne bakmayan tek bendeilim sende baksan çarpışmazdık sende yere kapaklamazdın kücük hanım
melisa :ya ölemi niye ben bakcam ya sen beksaydınya ve bana küçük hanım demeyi kes küçük bey
berk: sende bana küfredip kücükbey demekten vaz gecersen neden olmasın
melisa : ya tamam karsımda durup bana laf yetiştirmeyi keste bana revire kadar eşlik et kalcam acıdı yürüyemiyom
berk :tam ne yapalım artık elimiz mahküm sana katlancaz bir beşdakkalına
melisa: okadar nefret ettiysen katlanmak zorunde deilsin tammam mı yalnızda giderim tamam ya yardım etme bana felen sadece git başım dan istemiyom yardım
brek:ya bişi demedik tamam yürüye bilirmisin kucama alıyımı
:melisa:ya bilmiyom tam şu anda müneccim olmadıgımiçin şu an biş diyemiyom tammı anladınmı aklın bukadarını caktımı bvari
berk:ya şimdi benne dedim ya niye şahlanıyonya sanki kötü bişi dedik küçük hanıma hemen kızmak için yer arıyon ya
melisa: ya tamam ya bişi demedik ve tekrarlıyorum bana küçük hanım deme lord çocugu
berk:sende bana küçükbey yada lord çocugu ve dakka başı kızmayı bıraktıgın zaman bende sana küçük hanım demicem küçük hanım
:melisa:ukala şey ne olcak işte
:berk :dedini duymadim sanma küçük hanım
melisa :yeter ya yerde oturmaktan bir hoş oldum zati sende yalı kazıgı gibi dikiliyon zati bşr yardım edemde demiyon nasıl centilmenlikse bu anlayamadim ya
:berk :tamam ya yeter artı şimdi seni kaldırcam ama bana biraz yardım etsen sevinirim kücük hanım yoksa bilemiyom seni bırakıp giderim
melisa :sanamı kaldım be bırakıp giderimmiş yemişim seni ya git git sene hadi yemedi demi
berk :yedircem ben sana bişileride dua et yani hadi kalk (bu arda ber melisayı kaldırırken melisa kalcamdiye beyebir söver)
melisa:neyi yedircen be yedirde görelim ya yavas olsana biraz lord çocugu dedigin biraz nazik olur bildimiz ya ah kalcam koptu ah çok acıyo (bunlar cıglık cıglıga sölenir çünkü berk onu öle bir yerden kaldırıki yani saglam insandahi ayvayı yer o denli)
berk:ya bana şöle tipik isimler sölemekten vaz geççecenmi sen ya valla daha akıllanmadin ben lord çocugu olmadıgım için nazik felan olamam küçük hanım
:melisa tamam be biraz yavasolsende zaten kalçam acıyor
berk:tama bakalım yürüye biliyonmu ( bakarlar ki melisa cıglık atar bizim yakışıklı ve ukala berkimiz onu kucagına alır)
melisa :tamam ama yürüye bilecegimi pek sanmıyom teşşekürlerkucagına aldıgın için berk
:berk:hah şöle ya bana lakap takmayı bir bırak
melisa tamam sende bana daha düz gün davran ozman
berk: tamam anlaştık:
:melisa anlaştık
ve melisayı revire getirir mua yene sıninsonuna kadar bekler bitincede bırakır gider
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 9:20 pm

sevdim yeni bölümü ama ben olsam düserdüsmez kaldırırım Very Happy
Clodya_Alas
Üye
Üye
Clodya_Alas

MesajKonu: Geri: bir vampirin göz yaşları   bir vampirin göz yaşları Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 1:53 pm

Very Happy babam benim Very Happy bu arada bu son grşm babam gelene kadar burdaym Very Happy

bir vampirin göz yaşları
1 sayfadaki 1 sayfası