Kan Savascisi
Sitemize Hoş Geldiniz.
Umarım Eğlenirsiniz.
İYİ EĞLENCELER...

ÜYE OL!
Kan Savascisi
Sitemize Hoş Geldiniz.
Umarım Eğlenirsiniz.
İYİ EĞLENCELER...

ÜYE OL!
Kan Savascisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kan Savascisi

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ..

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap***KOZA***tanıtım Adsz12p***KOZA***tanıtım Adsz2lb
Sitemize Hoş Geldiniz. İsteyen Herkes Sitemizde Hikayesini Paylaşabilir, Dosya Aktarımında Bulunabilir... İYİ EĞLENCELER. =) HOŞ GELDİN atesLeDanS

***KOZA***tanıtım

4 posters

sizce hikayeme başlamalımıyım?
Evet!
***KOZA***tanıtım Ivotelcap80%***KOZA***tanıtım Ivotelcap
 80% [ 4 ]
Hayır!
***KOZA***tanıtım Ivotelcap20%***KOZA***tanıtım Ivotelcap
 20% [ 1 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
**vahşi violet**
Alacakaranlık Grup Moderatörü
**vahşi violet**

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:03 pm

***KOZA***tanıtım Fdyrl2
KOZA…
Barkan yeni geldiği okulunda çok mutsuzdur. Zaten arkadaş çevresi de onu dışlamıştır.Eski arkadaşlarını ve bir zamanlar sevgilisi olan hala aşık olduğu deli dolu kızı çok özlemiştir. Bu şehre taşındıklarından beri ailesine yalnız olduğu konusunda yakınmıştır ama ailesiyle o şehirde yaşamaya mecburdur.Çünkü; babasının mesleği başkomiserliktir ve yeni görev yeri de oşehirdir .Barkan da yalnızlığını unutmak için kendini derslerine ve romanlara verir.
Barkan her zaman el bebek gül bebek bakılan bir dediği iki edilmeyen herkesin isteyip de sahip olamayacağı bir aileye sahiptir.Oda bunun farkındadır ama hiç arkadaşının olmaması onu çok incitiyordu.
Ezel hiç kimsede olmayan bir güzelliğe sahiptir ama güzel olmak onun umrun da bile değildir.Tek isteği bir an önce 18 yaşına basmak ve sırtına çantasını vurup çekip gitmektir.Bu hayali gerçekleştirmek için sadece iki senesi kalmıştır.Şimdi yaparsa polis onu bulup o eve geri götürürdüve bu tüm her şeyi daha berbat hale getirirdi.
Her zaman hayatının daha farklı olduğunu hayal etmiştir.Annesinin,babasının, kardeşlerinin yaşadığı çevrenin…Hayatı normal bir kız için çok zordur.Ama hiçbir zaman unutmadığı bi şey vardır.*Kimsenin hayatı kolay değildir…*
Ezel’in babası alkolikdir. Annesi ise yaşadığı ve gördüğü şeyler karşısında otuzunda çökmüş bi kadındır. Babası her zaman içtikten sonra evde kavga çıkaran huzur vermeyen bir adamdır. Ablası da sırf babasından kurtulmak için evden kaçmıştır.Daha açık konuşursak babasının dayaklarından ve eziyetlerinden kaçmıştır.
Yazarınızdan küçük bir not
***KOZA***tanıtım Icon_smile
Hani hep derler ya dramatik türk filmlerinde *biz farklıdünyaların insanlarıyız*diye.Bu zamana kadar inanmazdım her zaman saçma gelmiştir.Ama çok doğru bir sözmüş.Bu hikayeyi yazarken bir kez daha anladım.
Çünkü;Onlar gerçekten farklı dünyaların insanlarıydı….
ebru
Üye
Üye
ebru

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:34 pm

bence güzel olcak.başla sen Very Happy
**vahşi violet**
**vahşi violet**

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 2:56 pm

teşekkür ederim canım ***KOZA***tanıtım Icon_smile
bu arada bişey açıklayayım kuzenim yanlış anlana bileceğini söledi.
***KOZA***tanıtım Icon_arrow Şöyle:bu iki farklı insan birbirine aşık olmayacak sadece farklı dünyalar da yaşayan iki gençin sorunları yaşam öykülerini anlatıcam ilgilenenlere duyurudur ***KOZA***tanıtım Lol
Admin
Admin
Admin
Admin

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:59 pm

basla sen kız spr hikaye olcak Very Happy
http://kansavascisi.vampire-legend.com
**vahşi violet**
**vahşi violet**

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 5:13 pm

inşallah ***KOZA***tanıtım Icon_rolleyes
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:13 pm

oo merak ettim şimdi peki bunların hayat hikayeleri arasındaki etkileşim nedir ??
http://www.kansavascisi.vampire-legend.com
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:13 pm

yani hiç mi kesişmicek bunların hayat öyküsü
**vahşi violet**
**vahşi violet**

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:15 pm

bunlar aynı şehirde hatta aynı okulda okuyan iki kişi ama bir birlerinden haberleri bile yok bambaşka dünyalarda yaşıyorlar belki ilerde yolları kesişe bilir kim bilir Smile
FlameGooN
Co-Admin
Co-Admin
FlameGooN

***KOZA***tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: ***KOZA***tanıtım   ***KOZA***tanıtım Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 6:32 pm

tm ins gzl olurrr

***KOZA***tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efsanevi Dövüşçü (tanıtım)
» !!!!CHASSE LE SANG !!!!!(Kan Savaşçısı) tanıtım